UBYTOVÁNÍ
 V APARTMÁNECH BLÍZKO MOŘE

Ubytování na Sardinii

Ubytování v apartmánech na Sardinii v blízkosti moře, pro letní dovolenou, krátkodobý nebo dlouhodobý pobyt.  Na výběr máte ze dvou apartmánů, které se nachází v příjemné vesničce La Ciaccia v oblasti  Valledoria, nedaleko překrásného historického městečka Castelsardo.

Každý z apartmánů disponuje jinou velikostí a oba jsou nadstandardně vybavené jak pro krátkodobý tak dlouhodobý pobyt.  Z obou apartmánů je nádherný výhled na moře i do okolních kopců a krajiny. Nachází se asi 5 minut pěší chůze od písečné pláže, která pokračuje dále cca 10 km. Nabízíme vám možnost strávení dovolené na Sardinii bez zprostředkovatelů, přímo od majitelů v českém jazyce.  Pomůžeme Vám se zajištěním dopravy, poradíme se zajištěním letenek, trajektu i dalšími případnými dotazy.  Sardinie stojí za poznání a pokud se rozhodnete využít našich služeb, věříme, že budete spokojeni. 

Je jen málo míst na světě kde najdete prastaré památky připomínající tu nejdávnější historii, divokou nedotčenou přírodu a zároveň množství překrásných pláží vybízejících k klidnému odpočinku. Vydejte se za poznáním na úžasnou Sardinii , toulejte se křivolakými uličkami historických měst, objevujte záhady dávných civilizací, odpočívejte na panenských plážích omývaných všemi odstíny azurové barvy vody a nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou ostrova, který je často přirovnáván k pohádkovému Karibiku. 

Apartmán 1 +kk

Apartmán La Perla o rozloze 25m² je vhodným ubytováním pro páry nebo jedince.

Apartmán 4 +kk
Apartmán La Perla o rozloze 71 m² je vhodný pro ubytování vícečlenných rodin či skupinu přátel.